Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Gminy Gniezno

efrr logo

Gmina Gniezno otrzymała dofinansowanie w ramach projektu „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej Gminy Gniezno”.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Środki przeznaczone będą na termomodernizację obiektów użyteczności publicznej. Dofinansowanie dotyczy budynku przedszkola w Pyszczynie w zakresie: termomodernizacji dachu, ocieplenia ścian zewnętrznych, modernizacji instalacji centralnego ogrzewania i oświetlenia oraz budynku Urzędu Gminy Gniezno w zakresie: termomodernizacji dachu, modernizacji kotłowni, instalacji ciepłej wody użytkowej i oświetlenia.

Całkowita wartość inwestycji wyniesie blisko 800 000,00 zł z czego kwota dofinansowania to 610 874,66 zł.

Termin zakończenia realizacji projektu planowany jest w II połowie 2023 roku.

Celem projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej: Urzędzie Gminy Gniezno i Przedszkolu w Pyszczynie.

UG

pyszczyn