baner

Rozkład jazdy autobusów linii obsługiwanych przez firmę Euromatpol obowiązujący od 01.01.2023 r.

Od 1 stycznia 2023 roku obowiązują nowe rozkłady jazdy na liniach regularnych na terenie Gminy Gniezno, obsługiwanych przez spółkę Euromatpol.

Cena biletów jednorazowych dla wszystkich korzystających z transportu wynosić będzie 3,50 zł, bilety miesięczne uczniowskie do wszystkich miejscowości na trasie 40,80 zł. Przewoźnik zobowiązany jest stosować ulgi ustawowe. Do 5 stycznia 2023 r na nowych trasach przewoźnik nie będzie pobierał opłat za korzystanie z linii. Nowe linie komunikacyjne rozpoczynają i kończą bieg w Zintegrowanym Centrum Przesiadkowym (ZCP) przy dworcu kolejowym w Gnieźnie, w celu dojazdu do szkół, zakładów pracy oraz przesiadki na pociąg. Kursowanie autobusów zaplanowano w dniach od poniedziałku do piątku również w okresie ferii zimowych i wakacji letnich. Poranne kursy z Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego w Gnieźnie realizowane będą po godzinie czwartej rano aby umożliwić dojazd do pracy do Gniezna mieszkańcom przed godziną szóstą. Następne kursy umożliwiające dojazd uczniów ok. godziny 7:30, 8:30 i 9:30 oraz powroty od godziny 13:30 do 17:30 i 19:00.

INFORMACJA O LOKALIZACJI PUNKTU SPRZEDAŻY BILETÓW MIESIĘCZNYCH (W OKOLICY ZINTEGROWANEGO CENTRUM PRZESIADKOWEGO) ZOSTANIE PODANA DO DNIA 3 STYCZNIA 2023 R.

Rozkłady jazdy (do pobrania):

Linia 711 Gniezno - Braciszewo - Mnichowo - Gniezno

Linia 712 Gniezno - Goślinowo - Lulkowo - Łukaszewko

Linia 713 Gniezno - Jankowo Dolne - Lubochnia -  Gniezno

Linia 714 Gniezno - Modliszewko - Zdziechowa - Gniezno

autobus

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła