Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - sektor A

KURENDA

Wójt Gminy Gniezno informuje, iż w miesiącu marcu 2022 roku na terenie Gminy Gniezno przeprowadzona zostanie objazdowa zbiórka odpadów komunalnych wielkogabarytowych, mebli oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
W związku z powyższym prosimy o wystawienie najpóźniej w dniu zbiórki do godziny 700przed teren swojej nieruchomości zbędnych sprzętów pochodzących z gospodarstw domowych, tj. niepotrzebnych mebli, kuchenek, lodówek, sprzętu RTV i AGD, zabawek dziecięcych, dywanów. Prosimy o niewystawianie odpadów innych niż wyżej wymienione i urządzeń niekompletnych (bez wszystkich części).
Pojazdy zbierające ww. odpady przejadą przez wyznaczone miejscowości Gminy Gniezno (SEKTOR A), w podanych poniżej terminach, od godziny 700.

Dalki, Mnichowo, Skiereszewo

8 marca 2022 r.

Braciszewo, Piekary, Obora, Obórka

9 marca 2022 r.

Pyszczynek, Pyszczyn, Krzyszczewo, Napoleonowo, Zdziechowa, Mączniki

15 marca 2022 r.

Goślinowo (Winiary), Modliszewo, Modliszewko, Os. Łabiszynek

16 marca 2022 r.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych dla pozostałych miejscowości (Sektor B) planowana jest na drugą połowę marca. Szczegółowy harmonogram zostanie obublikowany na stronie internetowej gminy.