baner1

baner2

baner3

baner4

Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez Urząd Statystyczny w Poznaniu

spis_rolny
 
Do 30 listopada trwa Powszechny Spis Rolny. Urząd Statystyczny w Poznaniu zachęca przy tej okazji do udziału w konkursach. Dla uczestników i zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody!
 
1. Konkurs radiowy z wiedzy o Powszechnym Spisie Rolnym - https://poznan.stat.gov.pl/.../konkurs-radiowy-z-wiedzy.../ , w którym uczestnicy mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu spisu, w każdy poniedziałek na antenie Radia Poznań.
2. Zagadki i kalambury na FB - https://poznan.stat.gov.pl/.../konkurs-radiowy-z-wiedzy.../, to konkurs dla miłośników zagadek słownych. Nagrodę zdobywa uczestnik, który jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi, a hasła związane są z tematyką rolnicza.
3. Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich - https://poznan.stat.gov.pl/.../konkurs-dla-kol-gospodyn.../ - na wykonanie rękodzieła zawierającego napis „PSR 2020”. Praca może być wykonana z dowolnych materiałów, liczy się inwencja twórcza autorek. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne, pomysłowe i oryginalne prace.
4. Konkurs fotograficzny „Złap spis w gminie” - https://poznan.stat.gov.pl/edukacja.../zlap-spis-w-gminie/ - który polega na wykonaniu zdjęcia przedstawiającego samochód oznaczony naklejką Powszechnego Spisu Rolnego 2020, poza miejscem stałego parkowania (np. poza parkingiem urzędu gminy).
Dodatkowe informacje o konkursach na stronie tut. Urzędu https://poznan.stat.gov.pl/edukacja-statystyczna/

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła