baner1

baner2

baner3

baner4

Trening o Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Gmina Gniezno zachęca mieszkańców gminy do wzięcia udziału w trwającym treningu o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, w którym po raz kolejny udział bierze miasto Gniezno. Jest to przygotowanie do głównej ogólnopolskiej rywalizacji, która rozpocznie się 1 czerwca 2021 roku.

Głównym celem projektu jest zachęcanie do codziennego wybierania roweru jako środka transportu. Zachęcamy do wsparcia Gniezna.  Dla podniesienia zainteresowania organizator główny - Miasto Bydgoszcz, wprowadził możliwość rywalizacji wewnętrznych. Dzięki zaproponowanym przez Państwa grupom, np. nazwom szkół, instytucji, firm, itp. osoby biorące udział w przedsięwzięciu, mogą dołączyć do zaproponowanych grup. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, pn. Aktywne Miasta, zarejestrować się i uruchamiać aplikację przy każdej podróży rowerem. Liczy się każdy kilometr!

Wiadomo, jak dla niektórych uczestników ważna jest sama rywalizacja, dlatego już planowany jest system nagród dla osób oraz utworzonych grup, które wykręcą największą ilość kilometrów. Zaplanowano system nagród Poszczególne osoby oraz utworzone grupy, które wykręcą najwięcej kilometrów otrzymają nagrody

Informacje dotyczące całego projektu znajdują się na stronie: https://www.aktywne.miasta.pl/

rowerowa stolica

 

 

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła