Spotkanie informacyjne „Pierwszy biznes - dofinansowanie na start firmy"

Gnieźnieński Punkt Wspierania Biznesu, zlokalizowany w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie, zaprasza osoby planujące otwarcie własnego biznesu na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia finansowego. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 3 października 2019 roku, w godzinach 10.00-13.30, w sali 2.46 Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10.

Zgłoszenia i kontakt: Zgłoszenia przyjmowane są w Gnieźnieńskim Punkcie Wspierania Biznesu, pod numerem telefonu:/61/424-07-43lub na adres e-mail: biznes@powiat-gniezno.pl

Termin zgłoszeń: do 1 października 2019r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Program spotkania (pdf)

grant_gops