baner1

baner2

baner3

baner4

"Pod biało-czerwoną" - zachęcamy do udziału w głosowaniu

bialo-czerwona
Zachęcamy do oddawania głosów poparcia dla Gminy Gniezno w projekcie "Pod biało-czerwoną", organizowanym przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Cyfryzacji.
Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Aby projekt był zrealizowany w naszej gminie potrzeba minimum 100 głosów poparcia. Głosowanie na stronie https://bialoczerwona.www.gov.pl/trwa do 11 listopada br. Klikając w powyższy link wystarczy:
- podać swoje imię i nazwisko,
- z listy wybrać "województwo wielkopolskie" i miejscowość "Gniezno (gmina wiejska)"
- wpisać kod pocztowy i swój adres e-mail.
 
Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddawać jej mieszkańcy.
 
„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie.

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła