baner1

baner2

baner3

baner4

Kurs ochrony roślin - komunikat Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Kursy ochrony roślin w powiecie gnieźnieńskim.

Organizujemy kursy podstawowe i uzupełniające w zakresie stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym z wyłączeniem sprzętu montowanego na pojazdach szynowych oraz innego sprzętu stosowanego w kolejnictwie. Kursy jednodniowe są skierowane do rolników, którym skończyła się ważność wcześniej przebytego szkolenia. Zaświadczenie o ukończeniu jest ważne przez 5 lat od daty przebycia szkolenia. Ponadto ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju ważność zaświadczeń została przedłużona do momentu zniesienia pandemii.

Każdy profesjonalny użytkownik opryskiwacza zobowiązany jest do posiadania aktualnego zaświadczenia o przebyciu właśnie takiego szkolenia. Szkolenia uzupełniające — jednodniowe - będą odbywały się 28 i 29 marca 2022 r., natomiast szkolenie podstawowe — dwudniowe — 30-31 marca 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niechanowie. W czasie szkoleń obowiązują wymogi bezpieczeństwa odnośnie COVID-19.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, z biurem powiatowym WODR w Gnieźnie przy ul. Roosevelta 114 (III piętro), tel. 61 426 48 30, bądź z doradcami gminnymi.

Zbigniew Bręklewicz
Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego nr 5 w Gnieźnie

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła