Konsultacje LGD dla przedsiębiorców i restauratorów

Konsultacje dla Przedsiębiorców i Restauratorów
Chcemy spytać jak z Państwa perspektywy można wspierać i rozwijać przedsiębiorców, jakich usług nie ma na obszarze, czego potrzebują przedsiębiorcy i jak tworzyć warunki by wspierać tych, którzy chcą założyć działalność gospodarczą itd…?
konsultacje lgd
W związku z tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, postanowiliśmy znaleźć miejsce w strategii dla restauracji. Chcemy zaprosić Państwa na spotkanie, na którym przy kawie i herbacie, krótko podsumujemy doświadczenie z Kulinarnych Wieczorów Tematycznych oraz porozmawiamy o możliwościach rozwoju dla restauracji z obszaru LGD. Bardzo zależy nam na Państwa obecności, ponieważ interesuję nas Państwa zdanie, doświadczenie, opinia i pomysły m.in. w jaki sposób promować region wykorzystując jedzenie.
konsultacje lgd2
Obecność na wydarzeniach proszę potwierdzić pod adresem e-mail: a.pastuszek@lgdtraktpiastow.pl lub sms 506 862 163
Serdecznie zapraszamy!