Debata społeczna - 26 kwietnia 2022 r.

26 kwietnia o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy pani Małgorzata Blok, dyrektor Lokalnej Grupy Działania Trakt Piastów oraz Małgorzata Reszko ze Stowarzyszenia Siedlisko przeprowadzą dyskusję na temat edukacji, pomocy społecznej, kontaktów międzyludzkich czy stanu środowiska naturalnego i walorów przyrodniczych w gminie. Debata odbędzie się w przyjaznej formule, w małych grupach. Wykorzystamy metodę World Café służącą uporządkowaniu dyskusji – wymiany informacji i pomysłów oraz określenia potrzeb i oczekiwań wszystkich zaangażowanych stron. Polega ona  na jednoczesnej rozmowie o kilku aspektach danej kwestii (czyli Jak się żyje młodszym i starszym mieszkańcom naszej Gminy)  przez uczestników podzielonych na grupy; przez zmiany stolików, uczestnicy mogą omówić wszystkie tematy. Na zakończenie moderatorzy przedstawią   przedstawienie stanowiska w danym obszarze.

W spotkaniu wezmą udział radni, a nawet sama pani Wójt.  Niech władze gminy poznają też Twoje zdanie. Poświęć swój czas w słusznej, NASZEJ WSPÓLNEJ sprawie. Pamiętaj - masz wpływ na swoje otoczenie.

Odważnie chwytajcie telefon w dłoń lub piszcie maile ze zgłoszeniem
biuro@siedlisko.gniezno.pl

debata