baner1

baner2

baner3

baner4

COVID - 19 Apelujemy o ostrożność

corona

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach w naszym kraju liczba osób zarażonych chorobą wywołaną wirusem Covid-19 dramatycznie wzrosła. W naszym otoczeniu coraz więcej pojawia się chorych, a początkowe objawy infekcji są  nierzadko niezauważalne przez samych chorych. Na nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność dbania o zdrowie nie tylko swoje ale również  najbliższych.W szczególności proszę o zainteresowanie się bezpieczeństwem zdrowotnym osób starszych, chorych i samotnych.

Obecny stan epidemii sprawia, że przed nami tygodnie a nawet miesiące, w których będziemy musieli zachować szczególną ostrożność i dbać o zdrowie. Bardzo proszę Państwa aby wszystkie zalecenia służb sanitarnych przestrzegać z należytą dokładnością, zachowywać wszystkie zalecane środki ostrożności  celem zapobieżenia rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. Na bieżąco będziemy  informować  Państwa jakie komunikaty i zalecenia wychodzą z Rządowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. 

Wnioski do Urzędu można:
- wysłać pocztą na adres Urząd Gminy Gniezno, Al. Reymonta 9-11, 62-200 Gniezno lub e-mail: sekretariat@urzadgminy.gniezno.pl
- złożyć za pośrednictwem platformy ePUAP
- wrzucać do specjalnie przygotowanej urny, która znajduje się przy wejściu do budynku Urzędu Gminy.
 
Aby uniknąć zwiększonego ryzyka zakażeniem, Urząd Gminy Gniezno i jednostki podległe nie będą przyjmowały klientów do odwołania. Urzędnicy będą nadal pracowali, by załatwiać sprawy drogą telefoniczną lub elektroniczną. Decyzja ta ma zwiększyć bezpieczeństwo nas wszystkich.

Bądźcie Bezpieczni.

 

Maria Suplicka

Wójt Gminy Gniezno

strefa_zolta

Aktualne programy

Przedszkole
Wyższa jakość kształcenia
Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Fundusz Dróg Samorządowych
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Fundusz Dróg Samorządowych
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła