Archiwum

• Wybór kandydata do pracy w referacie urbanistyki, budownictwa, infrastruktury technicznej, gospodarowania mieniem komunalnym i ochrony    środowiska
  • Wójt Gminy Gniezno ogłasza nabór kandydata do pracy w referacie urbanistyki, budownictwa, infrastruktury technicznej, gospodarowania mieniem komunalnym i ochrony środowiska
  • Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w sprawie budowy i eksploatacji stacji demontażu pojazdów w miejscowości Osiniec.
  • Ogłoszenie o wyniku postępowania rekrutacyjnego - Kierownik GOPS
  • Informacja Wójta Gminy Gniezno o zgłaszaniu kandydatów do wyboru 4 ławników do Sądu Rejonowego w Gnieźnie, w tym 1 do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy.
  • Wykaz osób prawnych oraz osób fizycznych, którym umorzono zaległości podatkowe w podatku rolnym, leśnym lub od nieruchomości w wysokości ponad 500,00 zł w 2006 roku.
  • Wykaz osób fizycznych, u których zostały zastosowane ulgi z tytułu nabycia gruntów lub ulgi inwestycyjne w wysokości powyżej 500 zł w 2006 roku.
  • Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym w dniu 22.02.2007r. - DZIAŁKI
  • Ogłoszenie o wyniku postępowania rekrutacyjnego - referat finansowo-księgowy
  • Ogłoszenie o wyniku postępowania rekrutacyjnego
  • Obwieszczenie w sprawie budowy oświetlenia ulicznego na terenie położonym we wsi Lulkowo i Kalina(pdf)
  • Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji środowiskowej - Jankowo Dolne(pdf)
  • Ogłoszenie o przetargu w formie rokowań - Mączniki
  • Ogoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym - Jankowo Dolne i Lubochnia
  • Ogłoszenie o ponownym naborze kandydatów do pracy - referat urbanistyki.
  • Działki - Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym
  • Ogłoszenie o naborze kandydatów do pracy - referat urbanistyki.
  • Ogłoszenie o naborze kandydatów do pracy - referat finansowo - księgowy.
  • Zarządzenie Nr 09/06 Wójta Gminy Gniezno z dnia 08.08.2006 r.
  • Działki Jankowo Dolne i Lubochnia - Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym(pdf)
  • Działki Mączniki, Kalina, Strzyżewo Kościelne - Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym(pdf)
  • Działki Jankowo Dolne i Lubochnia - Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym(pdf)
  • Działki Kalina i Obora - Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym
  • Stacja bazowa telefonii komórkowej - Osiniec
  • Stacja bazowa telefonii komórkowej - Modliszewko
  • Stacja bazowa telefonii komórkowej ERA
  • Ogłoszenie o naborze kandydatów do pracy
  • Obwieszczenie o budowie dróg gminnych
  • Obwieszczenie o budowie sieci energetycznej napowietrznej i kablowej.
  • Zawiadomienie o oświetleniu - Piekary
  • Zarządzenie Nr 18 Wójta Gminy Gniezno z dnia 31 sierpnia 2005