Zmiana rozkładu jazdy autobusów GPKS sp. z o.o.
GPKS Sp. z o.o. Informuje, że w związku z zaistniałą w kraju sytuacją planujemy z dniem 19.03.2020r wprowadzenie istotnych ograniczeń w obsłudze regularnych przewozów pasażerskich.Poniżej przedstawiamy wykaz połączeń, które będą obsługiwane wyłączniew dni robocze od poniedziałku do piątku.Wprowadzone ograniczenia będą obowiązywały do czasu panowania zagrożenia epidemiologicznego.
LINIA GNIEZNO-TRZEMESZNO
4.55 Trzemeszno - Gniezno
6.10 Gniezno - Trzemeszno
6.50 Trzemeszno - Gniezno
8.40 Gniezno - Trzemeszno
9.15 Trzemeszno - Gniezno
12.25 Gniezno - Trzemeszno
13.05 Trzemeszno - Gniezno
14.20 Gniezno - Trzemeszno
15.10 Trzemeszno - Gniezno
15.15 Gniezno - Trzemeszno
15.55 Trzemeszno - Gniezno
18.25 Gniezno - Trzemeszno
19.00 Trzemeszno - Gniezno
22.10 Gniezno - Trzemeszno
LINIA GNIEZNO - MIELNO - MIELESZYN - GNIEZNO
6.10 Gniezno - Mielno - Mieleszyn - Gniezno
16.20 Gniezno - Mieleszyn - Mielno - Gniezno
LINIA GNIEZNO - CZERNIEJEWO p. Pawłowo
5.00 Czerniejewo - Gniezno
6.30 Gniezno - Czerniejewo
7.00 Czerniejewo - Gniezno
8.30 Gniezno - Czerniejewo
9.00 Czerniejewo - Gniezno
12.30 Gniezno - Czerniejewo
13.00 Czerniejewo - Gniezno
14.35 Gniezno - Czerniejewo
15.10 Czerniejewo - Gniezno
15.40 Gniezno - Czerniejewo
16.10 Czerniejewo - Gniezno
18.30 Gniezno - Czerniejewo
19.00 Czerniejewo - Gniezno
LINIA GNIEZNO - LUBOCHNIA - GNIEZNO
5.00 Wierzbiczany - Gniezno
10.40 Gniezno - Lubochnia - Gniezno
14.10 Gniezno - Lubochnia - Gniezno
15.45 Gniezno - Lubochnia - Gniezno
LINIA GNIEZNO - STRZYŻEWO PACZKOWE - GNIEZNO
4.50 Strzyżewo P. - Gniezno
6.10 Gniezno - Łukaszewko- Jastrzebowo
6.50 Jastrzębowo - Łukaszewko - Gniezno
10.55 Gniezno - Strzyżewo P.
11.25 Strzyżewo P. - Gniezno
14.20 Gniezno - Strzyżewo P.
14.50 Strzyżewo P. - Gniezno
15.45 Gniezno - Łukaszewko - Jastrzębowo
16.25 Jastrzębowo - Łukaszewko - Gniezno
LINIA GNIEZNO - MODLISZEWKO - OBÓRKA - GNIEZNO
4.45 Gniezno - Modliszewko - Gniezno
8.45 Gniezno - Obórka - Modliszewko - Gniezno
12.30 Gniezno - Modliszewko - Obórka - Gniezno
14.25 Gniezno - Modliszewko - Obórka - Gniezno
16.30 Gniezno - Modliszewko - Gniezno
LINIA GNIEZNO - ŻYDOWO - GNIEZNO
6.00 Gniezno - Żydowo
6.15 Żydowo - Gniezno
15.05 Gniezno - Żydowo
15.20 Żydowo - Gniezno