Zebrania sołeckie - podział funduszu sołeckiego na 2021 rok

Tradycyjnie we wrześniu odbywają się zebrania sołeckie, których tematem jest podział funduszu sołeckiego na kolejny rok. Poniżej prezentujemy terminarz zebrań w naszej gminie. Informujemy również, że każdorazowo informacja o zebraniu sołeckim jest udostępniana przez sołtysów na tablicach ogłoszeń w danym sołectwie.

 

Lp.

Data

Godzina

Sołectwo

Sołtys

1

28.08.2020 pt

18:00

Strzyżewo Kościelne

Krzysztof Kubasiak

2

03.09.2020 czw

18:00

Wierzbiczany

Marek Słomczewski

3

03.09.2020 czw

20:00

Wola Skorzęcka

Kazimierz Bułakowski

4

07.09.2020 pn

20:00

Skiereszewo

Roman Solarek

5

08.09.2020 wt

18:00

Braciszewo

Czesława Budzyńska

6

08.09.2020 wt

20:00

Kalina

Paulina Andrzejewska

7

09.09.2020 śr

18:00

Strzyżewo Paczkowe

Bolesław Dziel

8

09.09.2020 śr

20:00

Strzyżewo Smykowe

Grzegorz Klat

9

10.09.2020 czw

18:00

Zdziechowa

Agata Rezgui

10

10.09.2020 czw

20:00

Wełnica

Melania Świtała

11

11.09.2020 pt

18:00

Osiniec

Magdalena Sekulska

12

11.09.2020 pt

20:00

Szczytniki Duchowne

Magdalena Bartkowiak

13

14.09.2020 pn

18:00

Modliszewo

Joanna Janiak

14

14.09.2020 pn

20:00

Piekary

Iwona Budzyńska

15

15.09.2020 wt

18:00

Lulkowo

Edmund Paluch

16

15.09.2020 wt

Uwaga - zmiana terminu: 29.09.2020 r.

20:00

Ganina

Eugenisz Leśny

17

16.09.2020 śr

18:00

Obora

Edward Sikorski

18

16.09.2020 śr

20:00

Obórka

Elżbieta Łuczak

19

17.09.2020 czw

18:00

Lubochnia

Sławomir Nitkowski

20

18.09.2020 pt

18:00

Modliszewko

Piotr Sobański

21

18.09.2020 pt

20:00

Goślinowo

Wioletta Nawrocka

22

21.09.2020 pn

18:00

Napoleonowo

Kamila Butrymowicz

23

21.09.2020 pn

20.00

Łabiszynek

Ewa Siekierska

24

23.09.2020 śr

18:00

Krzyszczewo

Sylwia Pałczyńska

25

23.09.2020 śr

20:00

Pyszczyn

Justyna Święciochowska

26

25.09.2020  pt

18:00

Pyszczynek

Grzegorz Łykowski

27

25.09.2020  pt

20:00

Mączniki

Grzegorz Janka

28

28.09.2020 pn

18:00

Dalki

Ryszard Majewski

29

28.09.2020 pn

20:00

Mnichowo

Sławomir Kujawa

30

29.09.2020 wt

18:00

Jankowo Dolne

Lech Tubacki

31

30.09.2020 śr.

18:00

Dębówiec

Marek Nowak

Aktualne programy

Akademia Kompetencji Cyfrowych
Zdalna Szkoła +
Senior +
grant_gops
fundusze2014-2018
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła
Akademia Kompetencji Cyfrowych
grant_gops
Zdalna Szkoła +
Senior +
Inwestowanie w kształcenie
Maluch +
Liderzy Konsultacji Społecznych
Zdalna Szkoła